cs

Pobytové balíčky

Relaxační pobyt na horách ve všedních dnech

3 noci / 4 dní polopenze

cena od 3 250 Kč

LAST
MINUTE

Nabitý wellness pobyt o víkendu

2 noci / 3 dní polopenze

cena od 2 295 Kč

AKČNÍ
NABÍDKA

Nabitý wellness pobyt ve všední dny

2 noci / 3 dní polopenze

cena od 2 095 Kč

AKČNÍ
NABÍDKA

Akce a novinky

 

Skiopening v Harrachově 15.12.2018

Přijeďte si užít tradiční akci na harrachovských sjezdovkách! Slavnostní zahájení lyžařské sezony se uskuteční 15.12.2018 v prostoru dolní stanice lanovky. Kromě perfektního lyžování se můžete těšit na bohatý doprovodný program. 

 

Výhodné zimní pobyty v Harrachově

Využijte nabídky zvýhodněných zimních balíčků a přijeďte si užít zimní radovánky do Harrachova. V Hotelu Centrum budete mít veškeré zázemí a součástí pobytu jsou i skipasy do jednoho z nejoblíbenějších českých lyžařských středisek. 

Hotel Centrum Harrachov, Krkonoše


KAŽDÝ UBYTOVANÝ HOST ZÍSKÁ HARRACHOV CARD ZDARMA DÍKY KTERÉ MŮŽE VYUŽÍT MNOHO SLEV NEJEN V HARRACHOVĚ V PRŮBĚHU CELÉHO ROKU.

 

Hotel nabízí ubytování v Krkonoších, přímo v centru Harrachova, jen 100 metrů od Skiareálu Harrachov. Těšit se můžete na komfortní ubytování, restauraci přímo v hotelu i wellness centrum. Nabízíme i širokou nabídku pobytů, které splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. Samozřejmostí je parkování přímo před hotelem a internetové Wi-Fi připojení v celém objektu zdarma.

Harrachov je jedním z nejvyhledávanějších míst v České republice pro turistiku a letní i zimní sporty. Celé území Krkonoš disponuje mnoha turistickými a cyklistickými trasami, desítkami kilometrů lyžařských stop a sjezdových tratí všech stupňů náročnosti.

 

Kvalita má své jméno – Hotel Centrum Harrachov

Hotel Centrum Harrachov v Harrachově hodnocení
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..