cs

Tipy na výlet

Tipy na výlet


SPORTOVNÍ AREÁL HARRACHOV

Vzdálenost od hotelu: 200 metrů (2 minuty pěšky)

Sportovní areál Harrachov nabízí mnoho aktivit v průběhu léta i zimy. V zimě si můžete užít čtyři sjezdovky různých obtížnosti, večerní lyžování a mnoho dalších aktivit. V létě Vám Harrachov nabízí různé turistické i cyklistické trasy, dětský zábavný park, lanové a bobové centrum a mnoho dalšího.


BUNGEE JUMPING

Vzdálenost od hotelu: 200 metrů (2 minuty pěšky)

Chcete adrenalin po celý rok? Tak neváhejte a přijďte do Harrachova na Bungee Jumping! Skáče se z televizní věže rozhodčích u skokanských můstků!


MUZEUM SKLA & SKI

Vzdálenost od hotelu: 1200 metrů (14 minuty pěšky, 3 minuty autem)

Více jak třísetletá historie sklářské výroby s více jak5000 exponáty a vítězné medaile a poháry harrachovských lyžařů.


VČELÍ NAUČNÁ STEZKA

Vzdálenost od hotelu: 1400 metrů (18 minuty pěšky, 4 minuty autem)

Včelí stezka je dlouhá přibližně 3,5 km a je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro cyklisty i další turisty. Většina stezky je po asfaltových cestách. Seznámíte se životem včel a včelařů, pro děti jsou připraveny skládačky se zvířaty či záhony s rostlinami a mnoho dalšího!


MUMLAVSKÝ VODOPÁD

Vzdálenost od hotelu: 1500 metrů (23 minuty pěšky, 6 minut autem)

Nejvyhledávanější turistický cíl západní části Krkonoš - Mumlavský vodopád. K vodopádům pohodlně dojdete pěšky nebo na kole po asfaltové cestě.


BOBOVÁ DRÁHA HARRACHOV A MONKEY PARK

Vzdálenost od hotelu: 1700 metrů (21 minuty pěšky, 6 minut autem)

1000 metrů dlouhá bobová dráha nabízí až 17 zatáček, 38 m převýšení s maximálním sklonem 12 %. Díky vyhřívanému nerezovému korytu dráhy se zvýšila kvalita jízd po dešti či v zimě po sněžení. Monkey park se nachází v poslední zatáčce bobové dráhy, je čistě přírodní a obsahuje 14 překážek.


GOLF CLUB HARRACHOV

Vzdálenost od hotelu: 4,5 kilometrů (10 minut autem)

Pro milovníky sportu nabízí hotel možnost objednání hry na golfovém hřišti v Harrachově. Hotel nabízí zvýhodněné ceny vstupného v závislosti na vytížení hřiště. Pro více informací kontaktujte recepci hotelu.


DINOPARK V SZKLARSKIEJ POREBIE

Vzdálenost od hotelu: 15 km (20 minut autem)

Máte rádi historii a plazy? Jestli ano, neváhejte navštívit Dinopark v Polsku, který je vzdálen jen pár minut autem od hotelu a nabízí svým návštěvníkům unikátní modely dinosaurů v životní velikosti. Můžete zde také najít i 5D kino, které Vás určitě dostane svou autentičností.

Pobytové balíčky

  • Nabitý wellness pobyt
    Nabitý wellness pobyt

    od 2 695 Kč

  • Romantika pro zamilované v Harrachově
    Romantika pro zamilované v Harrachově

    od 3 950 Kč

Hotel Centrum Harrachov v Harrachově hodnocení